Sihirbaz Animatör

Sihirbazlık zordur... Lütfen çocuklarınızı karşımda güzelce oturtturun ve gösterinin tadını çıkartın. Sihirbazlıkta altın kural bir kere açılardır. Evet geometrik açılar herşeyin en iyisini en güzelini bize gösteriyor. Bir diğer altın kuralımız ise el hızıdır. Evet hızlı yapılmalı ve izleyiciler nasıl yapıldığı anlamamalı ve çok şaşırmalıdır. Bugün sizlere bir sihirbaz gösterisinin nasıl yapıldığını anlatacağım. Sevgili dostlar ben bir mekana gitmeden önce müşterilerinden karşımda çocukların sandalyelerini dizin ve önlerinde 3 metre arayla bir masa konulmasını ve masanın da elektrik prizine yakın olmasını rica ederim.

Bunu neden isterim peki? 

Çünkü bir illüzyon da en dehşeti en güzeli müzik sistemli olanıdır. Müzik sistemi ve çocukların sevdiği şarkılar olmadan bu iş güzel yapılamıyor. Mini disco şarkılarımız eşliğinde doğum gününe gelen çocukları sırasıyla masaya davet ederek onların ilgisini çekecek harika numaralar yapıyoruz. Bunu yaparken adil bir sırayla ilerlemeye dikkat ederiz çünkü en ufak bir soğukluk ve haksızlık çocukların dünyasında tahribat yaratır ve üzülüp sıkılmalarına neden olabilir.
İşte bu yüzden sahnede onlara hoşlarına gidecek şaşırdıklarını bildigim illüzyon numaralarını onlarla gerçekleştirerek hepsiyle tek tek numara gerçekleştirdikten sonra artık bitime doğru sosis balonlara ordanda yüz boyamalar geçiyoruz. Tabii bu arada mini disco dediğimiz figürlü danslarına yaptıktan sonra oyunlara geçebilirsiniz artık.

Buraya kadar herşey tamam çok güzel ya bundan sonrası?

Evet arkadaşlar bundan sonra varsa pinyatamizi patlatıyor finale doğru geçiyoruz. Finalde de anne babalara kartlarınızı dağıtarak  çevrelerine tavsiye etmelerini rica ediyor ve anlaştığını ücreti velimizden alıp teşekkür ederek mekanı terkediyoruz.

İşte bu şekilde çocuk partilerinizde,özel günlerinizde gelip eğlencelerinize enerji ve renk katalım isterseniz arayıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz tabii.

 

Sihirbaz Animatör, Sihirbaz, Sihirbaz Kiralama, Animatör Sihirbaz